Ціни

  Прейскурант на прання килимових виробів

 • Прання килимів синтетичних та напіввовняних –  120 грн. за кв.метр
 • Прання вовняних килимових виробів –  120(радянські) – 150(сучасні) грн. за кв.метр
 • Прання довговорсових килимів шеггі (довжина ворсу більше 2,5 см) – 150 грн. за кв.метр
 • Хімчистка килимів на клейовій основі, шовк та віскоза –  150 – 250 грн. за кв.метр
 • Захисне водовідштовхувальне просочення 3М (водо-пило-брудо захист) –  120 грн. за 1 м2
 • Прання килимів із запахом та забрудненнями тваринного походження –  +10-30% прання
 • Сушіння та прання мокрих килимів (після затоплення) –  +30-50% прання
 • Хімчистка матраців з двох боків вдома від 350 грн. за штуку
 • Хімчистка диванів та крісел вдома від 200 грн. за место
 • Хімчистка ковроліну, паласів вдома – від 40 грн. за 1 м2
 • Прання килима з бамбуку, акрилу – від 150 грн. за 1 м2

Бескоштовна доставка килимів у цех і назад для замовлень від 10 кв. метрів та більше, для замовлень менше 10 кв. метрів доставка платна — 100 грн. в обидві сторони по Києву, вивезення та доставка килимів за містом — ціна договірна.

чистка ковров киевВивезення килимів у цех здійснюється протягом 24 годин після оформлення заявки. Вивезення та зворотнє повернення килимів проводиться в будь-який зручний для Вас час, без вихідних.

Термін виконання робіт з чищення та прання килимів становить від 4 до 10 днів, так само у нас доступна експрес-чистка килимів за 1-2 дні +50% вартості чищення!

Мінімальне замовлення на прання килимових виробів із вивозом у цех – від 5 квадратних метрів.

Безкоштовне зберігання килимів на складі після готовності – не більше 14 днів, далі – від 10 грн./добу.

У разі особливо сильних забруднень та плям можливе подорожчання вартості прання килима після огляду технологом. Доставка килимів великих розмірів (15 м2 та більше) + 10-20% вартості чищення.

Працюємо без предоплаты! Оплата за прання килимів та доставку здійснюється при отриманні та огляді чистих килимових виробів. Ми несемо повну відповідальність за збереження Ваших килимів у процесі прання, зберігання та транспортування.

химчистка ковров ценыТакож ми пропонуємо виїзну хімчистку диванів, крісел, стільців, матраців, ковроліну і т.д. вдома у Замовника. Детальніше про хімчистку вдома та інші клінінг послуги дивіться на наших сайтах uborka-posle-remonta.kiev.ua та yx.kiev.ua

Ми проводимо акуратну хімчистку килимів у Києві недорого. Безкоштовна доставка, найновіше європейське обладнання, кваліфікований персонал – Ви залишитеся задоволені нашою роботою! Для нас чищення килимів у Києві є пріоритетним напрямом і тому ми з усією відповідальністю ставимося до своєї роботи. Зателефонуйте нам і наші менеджери із задоволенням дадуть відповіді на Ваші запитання, визначать вартість послуг та приймуть замовлення за телефоном: (067) 996-2107