Відгуки

Відгуки та фото наших робіт

Чистили у цій фірмі килими 2 рази. Один дитячий – там дочка старалася: і пластилін, і фломастери, і фарби; другий – старий, витягнутий із дідусиних запасів. Обидва рази дуже втішили, хоча нас чесно попередили, що пластилін може і не відійти. Залишилися дуже задоволені. Наступного разу також звертатимемося саме сюди.

Віддала килим Шеггі (світло бежевий), дуже боялася, т.я. деякі організації лякали що ниточки всі розпушаться і вийде замість шеггі щось незрозуміле, 20.11.15 привезли з чищення килим, виглядає чудово, не скажу що був дуже брудний до здачі, але були деякі плями. Ні плям, ні запаху стороннього, нічого немає, все чудово, слідуючий раз тільки туди. Дякую компанії за їхню роботу.

Хочеться висловити велику подяку колективу компанії за грамотний підхід до клієнта, пунктуальність, доброзичливість та прийнятну цінову політику. Довго вибирала компанію, килим хоч і старенький, але гарної якості. Були деякі сумніви, але захопленню не було меж, коли нам повернули чистий, м’який, майже як новий килим!

химчистка ковров цех

Дуже сподобалася ваша компанія, хімчистка килимів просто супер, всім друзям раджу. Всі плями відпрані, такого відмінного результату не очікувала)))

Привезли два килими на чистку. Все зробили вчасно, ще й перерахували площу килимів і виявилося, що ми трохи завищили площу, і підсумкова вартість виявилася нижчою. Приємна чесність. Почистили килими дуже добре, жодних претензій.

чистка ковров и ковролина

Добрий день!!! Вчора отримала свої килими і була в захваті! Перший раз звернулася в цю фірму за чищенням килимів, РЕЗУЛЬТАТОМ ЗАДОВОЛЕНА, ДО БОЖЕВІЛЛЯ! Я і не думала, що килими мої будуть настільки чистими і найголовніше від запахів (у мене собака) НІ СЛІДА! ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ!!!

стирка ковров шегги

Сьогодні привезли мені мої килимки, радості немає межі! Чисті-пречисті! Щире вам дякую! Чудовий персонал! Ввічливий дуже! Обслуговування на найвищому рівні! Молодці, тепер раджу Вашу компанію всім друзям та близьким!

Віддала килим на чистку, весь прописяний дітями з явними чорними доріжками протоптаними, килим забрали, почистили швидше, ніж казали, привезли рівненький, чистенький, без запаху, одне задоволення! Велике спасибі! я дуже задоволена!!!

химчистка ковров киев цена

Дуже дякую за прання килимів! залишилися дуже задоволені, ввічливі оператори та працівники служби доставки, почистили якісно, ​​ціни дуже демократичні, залюбки радимо вас друзям! Дякую!

 Прання килимів, чищення килимів, хімчистка килимів з вивозом у Києві 067 9962107

запакованные ковры после стирки перед доставкой