Питання

чистка ковров киевСкільки триває прання килима? Скільки коштує доставка?

Зазвичай прання килима займає від 4 до 10 днів. У періоди сезонних піків завантаження (літній та передноворічний періоди) термін виконання замовлення може досягати 2-3 тижнів. Вартість доставки килимів у цех і назад – 100 гривень в дві сторони для замовлень до 10 кв. Для замовлень 10 кв.метрів і більше, вивіз килимів у цех та доставка після прання назад здійснюється безкоштовно.

Як відбувається чищення (прання) килима в цеху?

Спочатку Ваш килим оглядає технолог: перевіряє склад килима, наявність пошкоджень та стійкість барвників, вибирає найкращий для даного виробу метод чищення. Спочатку на вібраційному верстаті проводиться знепилювання килима. Потім попереднє замочування (пре-спрей) та локальна обробка плям вручну. Прання килима проводиться з двох сторін з хімією та щітками машинним способом. Після хімзасобів і засобів для виведення плям, килим наскрізь промивається чистою водою з двох сторін. У спеціальній центрифузі килим делікатно віджимається і вирушає до сушильної камери на кілька днів.

Чи чистите ви килими з шовку та віскози?

Так, але ми не даємо гарантії на збереження кольору, тому що при виготовленні шовкових килимів часто використовуються нестійкі барвники. Для килимів з натуральних матеріалів застосовується делікатне чищення килимів, частіше відоме як “хімчистка або аквачистка”. Хімчистка килима застосовується в основному як вимушений захід для натуральних виробів з делікатної тканини або килимів з клеєною підкладкою. Такі килими не люблять вологу і вимагають делікатного чищення, яке є щадним методом брудовидалення, але не завжди приносить бажаний результат. Метод чищення натуральних килимів визначає технолог у цеху індивідуально для кожного виробу. Це може бути чищення килима парогенератором, сухою піною або хімчистка килимів в середовищі органічних розчинників.

стирка ковра киевНа моєму килимі є плями, Ваше прання дозволить їх видалити?

Ми намагаємося видалити всі плями, але, на жаль, деякі плями не підлягають видаленню, тому гарантію повного видалення плям ми не даємо. Все залежить від складу та давності плям. Плями пов’язані з порушенням структури волокон та зривом барвника, зі складними пігментними забрудненнями повністю видалити неможливо без руйнування структури матеріалу. Тим не менш, навіть найзастаріліші і плями, що важко виводяться після прання стають блідішими і непомітнішими.

Я алергік, чищення килимів у вас здійснюється гіпоалергенними засобами?

Засоби, якими ми перемо килими, екологічні та гіпоалергенні. Незважаючи на це, алергія у схильних до неї осіб може виникнути на будь-які речовини, в тому числі і на речовини, що входять до складу шампуню для килимів. При сильних забрудненнях і складних плямах іноді використовуються активні компоненти з різкими запахами. Однак після завершення хімчистки килимів жодних хімічних речовин у виробах не залишається.

Що таке захисне водовідштовхувальне просочення для килимів?

Це унікальна технологія захисту для всіх типів килимів та килимових покриттів, оббивки м’яких меблів та текстилю. Загальним принципом дії захисного складу є створення невидимої захисної оболонки навколо волокон тканини, яка перешкоджає вбиранню вологи. Рідина, що потрапила на ворс, не зможе відразу вбратися в нього і Ви просто приберете її серветкою. Захисне просочення для килима не змінює видимі властивості ворсу, підтримує природну м’якість волокон та перешкоджає їх деформації. Просочення запобігає вигоранню покриття та зменшить статичність. Водовідштовхувальне просочення з довгостроковим захисним ефектом надовго захистить Ваш килим від бруду та випадково пролитих напоїв!

Як ви сушите килими після прання?

Після прання килим віджимається у спеціальній центрифузі та вирушає на сушку. Сохнуть килими у спеціально обладнаному приміщенні сушіння при температурі 25-28 градусів та осушувачами повітря. Після повного висушування килими упаковуються в транспортувальні пакети для доставки.

химчистка ковров киевЧи зникнуть запахи після прання?

Запах – річ специфічна і на його повне видалення впливає багато чинників таких як сам матеріал, давність його наявності, самостійні способи видалення. Тому ми використовуємо додаткову послугу «кондиціювання», але будемо відвертими в тому, що можливе повне видалення запаху в кожному конкретному випадку не завжди є можливим.

Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте (067) 996-2107 і наш оператор люб’язно відповість на всі питання, що Вас цікавлять.